+90 (530) 526 03 15 | info@dobur.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Dobur Organizasyon İletişim Danış. Bilg. Eml. Rek. Tur. San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. 2014 yılında Ankara’da kurulmuştur. Şirketimiz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜRSAB) Macera Otobüsü Travel Turizm Seyahat Acentesi ünvanıyla kayıtlı, A sınıfı Seyahat Acentesidir. TÜRSAB belge numaramız 9999’dur.
Firmamız, yurt içi ve yurtdışında turizm ve organizasyon alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak müşterilerine seyahat öncesi ve süresince en iyi hizmeti sağlamak için çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz için yurt içi ve yurt dışında tatil, tur, fuar,toplantı vb. programları organize ederek, seyahatleri için otel, rehberlik, uçak, tren ve otobüs bileti vb. hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız etkinlik yönetimi, toplantı ve fuar organizasyonu, proje üretim ve yönetimi, hibe desteği danışmanlığı, web tasarım – web yazılımı, mobil uygulamalar alanlarında nitelikli kadrosu ve prensipli çalışma şekli ile hizmet vermektedir.

Bizi lider kılan; Ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiğimiz yüzlerce organizasyonun kattığı tecrübedir. Gücümüzü alanında profesyonel, tecrübeli, iyi eğitimli ve aynı zamanda farklı yetkinliklere sahip ekibimizin yanı sıra durmaksızın yenilikçi düşüncelerle beslenen hizmet kalitemizden alıyoruz.
Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde, müşteri odaklı, yenilikçi, yaratıcı çalışmalar yapan, kişi ve kuruluşların etik değerlerini gözeten ve teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine sunan öncü bir seyahat ve etkinlik yönetimi şirketiyiz.

Vizyonumuz
Hizmet sunduğu müşterilerine ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara karşı koşulsuz memnuniyet felsefesini benimsemiş, sektörde lider, vazgeçilmeyen bir hizmet markası olmak.

Kalite Politikamız
Firmamız “Macera Otobüsü” Marka patenti, Turizm Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB) A sınıfı Seyahat Acentesi üyeliği ve T.C. Kültür Turizm Bakanlığı’nın “Macera Otobüsü Travel Turizm Seyahat Acentesi” isim tesciliyle faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.
Firmamızın sunduğu hizmetlerde, müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentilerini karşılayan ve sürekli kalite seviyesini arttırmayı taahhüt eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla işlerimizi titizlikle takip etmekteyiz.

Marka Değerimiz
“Macera Otobüsü Travel” markamızın en önemli özellikleri güvenilir, yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmasıdır. “Macera Otobüsü Travel” markamızla ulusal ve uluslararası alanda kaliteli hizmet veren, küresel düşünen ve yerel değerlerin bilincinde olan bir şirket olmayı, üstlendiği işleri tutku ve profesyonellikle yapmayı amaçlamaktayız.