+90 (530) 526 03 15 | info@dobur.com.tr

HİZMETLERİMİZ

TURİZM HİZMETLERİMİZ
Firma olarak yurt içinde ve yurtdışında siz değerli müşterilerimize, tur programları, otel, tatil, uçak tren ve otobüs bileti konularında en iyi fiyatlarla karşılamanızı sağlarken yüksek hizmet kalitesiyle güvenilir bir şekilde seyahat planlarınızı gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

 

Yurt İçi Turlar

Ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için; başta Karadeniz, Çanakkale, İstanbul, Kapadokya ve Gap olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine düzenlediğimiz turları sizlerin hizmetine sunmaktayız.

 

Yurt Dışı Turlar

Firmamız yurt dışı turlarında uçak ve otobüs olmak üzere iki farklı tur programları organize etmektedir.Firmamız uçaklı turlarımızda başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın tüm bölgelerine gerçekleştirdiği turlarda dünyayı sizlerle buluşturmaktadır.Otobüslü gerçekleştirdiğimiz Avrupa, Balkan ve İskandinav turlarımız keşif öğrenme ve macera dolu etkinliklerle her yıl yaz döneminde “Macera Otobüsü” markamızla gerçekleştirmektedir. Detaylı Bilgi için; www.maceraotobusu.com inceleyiniz.Ayrıca firmamız grupların isteklerine göre özel rotalarda tur programı düzenlemektedir.

 

Uçak, Tren & Otobüs Bileti
Yurtiçi ve yurtdışında binlerce destinasyonda, uçak bileti hizmeti sunmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz Flixbus firmasıyla 1000’den fazla destinasyonda otobüs bileti ve tren bileti hizmeti sunmaktayız. Talep ettiğiniz seyahat noktaları için en uygun alternatifleri belirliyoruz ve en ekonomik fiyatı sunuyoruz.

 

Otel Rezervasyonu
Dünya çapında 90.000 otele online rezervasyon yapabilme imkânı veren sistemler aracılığıyla hizmet vermekteyiz. Firmamız otellerle özel anlaşmalar gerçekleştirir, promosyonları anlık takip eder, en uygun fiyatları sizler için araştırır ve konfirme eder.

 

Vize Danışmanlık Hizmetleri
Firmamız tecrübeli vize danışmanlarımız sayesinde kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan, saatlerce konsolosluk kuyruğunda bekleyip gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır.
Etkinlik Yönetimi
Kurumsal etkinlik, toplantı, eğitim, kutlama, tanıtım veya eğlence etkinliği… İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda ilham verecek, hayranlık uyandıracak, unutulmaz etkinlikleri, dünyanın her yerinde sizin için tasarlıyoruz.

 

Toplantı Organizasyonu
Toplantı organizasyonu hizmetlerimiz ile kurumunuzun istekleri doğrultusunda ihtiyaçları göre mekân, bölge ve tesis alternatifleri ile birlikte organizasyon bütçesini çıkartıp detaylı bir teklif halinde sizlere sunmaktayız. Gerekli rezervasyonları firmanız adına yapıyor, ihtiyaç halinde organizasyonun sekretarya hizmetlerini de sağlamaktayız. Mekânların hazırlığını, düzenini, sahne ve teknik ekipmanların kurulumunu yapmaktayız. Katılımcıların ulaşımlarını sağlıyor, çevre gezileri, yemek organizasyonları gibi çeşitli sosyal programlarının organizasyonlarını da üstlenmekteyiz.

 

Festival Organizasyonu
Yurt içi ve yurt dışında sizlerin festival organizasyonlarınız için hizmet vermekteyiz. Festival Organizasyonu planlama ve yürütme, festival tanıtım projesinin hazırlanması, basın ve halkla ilişkiler danışmanlık hizmetleri, festival sanatçılarının organizasyonu ve sağladığı teknik hizmetler ile festival organizasyonlarını tecrübeli ekiplerimizle düzenlemekteyiz. Geleneksel hale gelmiş olan belediye ve yerel yönetimler tarafından düzenlenen kültür, sanat festival ve şenliklerin organizasyonu gerçekleştirmekteyiz.

 

PROJE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ
Firmaların proje bazlı ihtiyaçlarına pratik çözümler sunmak ve hibe desteği alabileceğiniz konularda sizlere danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Firmanızın üretim ve kapasite gelişimine katkı sağlamak için ulusal ve uluslararası hibe ve krediler konusunda tecrübeli ekimizle hizmetinizdeyiz. Hibe destekleri için öncelikle sizlerin ihtiyaç analizini çıkartarak bu ihtiyaçlara uygun çözümler üretmekteyiz. Proje danışmanlık hizmetimiz projenin hazırlanması, uygulanması ve rapor aşamasını kapsamaktadır.
Sosyal amaçlı gerçekleştireceğiniz, topluma katkı sağlayacak projeler için tecrübeli ekibimizle projenizin tasarlanmasından, raporlanmasına kadar olan süreçte proje danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Avrupa Birliği tarafından uygulanan Erasmus + hibe programları ve Ulusal fonlara yönelik proje yazmak isteyen STK, Okul ve Kurumlara proje danışmanlığı desteği sunmaktayız.

 

Proje Yazma Eğitimleri
Özel ve kamu kurumlarına proje yazma eğitimi hizmeti vermekteyiz. Sizde projelerinizi başarılı bir şekilde hazırlamak ve yönetmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.
Profesyonel eğitmenlerimizle interaktif eğitim teknikleri kullanarak katılımcılara Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansları, Erasmus + programı ve diğer fon kaynakları için ve uygulamalı proje yazma eğitimi vermekteyiz. Eğitim sonunda her katılımcımız projesini kendisi hazırlayabilecek bilgi ve donanım sahibi olmalarını sağlamaktayız.
Eğitimin hedef kitlesi kurumsal ya da bireysel düzeyde AB hibe projelerinin hazırlanması, planlanması ve uygulanmasında doğrudan sorumlu alan veya bu alanda çalışmayı isteyen kişi, kurum ve kuramlardır. Proje yazma eğitimlerimiz “Mantıksal Çerçeve, Faaliyet Tablosu, Bütçe ve Örnek Proje Analizleri” katılımcılarla uygulamalı olarak hazırlanacaktır.

 

Proje Yazma Eğitimlerimizin İçeriği

Avrupa Birliği Mali Yardımları Genel Bilgilendirme
Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, Kalkınma Ajansları Fon Kaynakları
İPA Hibe Programları Genel Koşulları
Ulusal fonlar (Gençlik Spor Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı )
Erasmus + programı tanıtımı
Daha önce uygulanmış başarılı projelerin sunumları
Proje Döngüsü Yönetimi
Hibe Programları için Özel Proje Hazırlama Teknikleri
Uygulamalı Mantıksal Çerçeve Dokümanının Hazırlanması
Uygulamalı Faaliyet Planı Hazırlanması
Uygulamalı Bütçe Tablosunun Hazırlanması
Hibe Başvuru Formunun Doldurulması Değerlendirme